Середа, 18.09.2019, 13:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


 Медалісти

 

учні, які закінчили школу із золотою медаллю:

1969  Топчій Олексій Савелійович

1970  Огреб Наталія Іванівна

1970  Мірошниченко Тетяна Василівна

1973  Поклонський Євген Васильович

1974  Мірошниченко Ніна Василівна

1975  Бутко Василь Іванович

1976  Шкоденко Тетяна Борисівна

1977  Пушкаренко Олександр Миколайович

1977  Моїсеєнко Марія Якимівна

1979  Ястремський Сергій Броніславович

1981  Ружинська Антоніна Миколаївна

1983  Актова Алла Анатоліївна

1983  Каланчук Алла Іванівна

1983  Клименко Валентина Олексіївна

1984  Ястремська Світлана Броніславівна

1985  Тарануха Ольга Олексіївна

1985  Гончаренко Наталія Павлівна

1986  Татарова Наталія Іванівна

1987 Бездрабко Валентина Василівна

1987  Чагаров Олег Федорович

1989  Старокожко Наталія Анатоліївна

1989  Горобійченко Юлія Володимирівна

1990  Шутка Ірина Григорівна

1990  Загребельна Алла Миколаївна

1991  Коритник Олександр Анатолійович

1991  Печенських Ольга Іванівна

1991  Стріленко Тетяна Миколаївна

1992  Тарануха Вікторія Олексіївна

1992  Трубчанінова Оксана Сергіївна

1992  Мащенко Наталія Миколаївна

1992  Саєнко Наталія Миколаївна

1992  Саєнко Олена Олександрівна

1995  Канівець Віталій Анатолійович

1996  Карпенко Сергій Олександрович

1997  Бабич Руслан Григорович

1997  Копил Тетяна Миколаївна

1997  Севостянова Альона Анатоліївна

1998  Фесенко Ірина Петрівна

1998  Копил Людмила Миколаївна

2000  Король Людмила Юріївна

2001  Батюк Наталія Миколаївна

2001  Марченко Юлія Михайлівна

2001  Петрухіна Алла Вікторівна

2001  Саєнко Тетяна Олександрівна

2001  Троненко Денис Сергійович

2003  Зюман Сергій Анатолійович

2003  Філяновська Ніна Михайлівна

2004  Шило Наталія Іванівна

2005  Зюман Людмила Анатоліївна

2007  Гаранжа Дмитро Сергійович

2008 Поготовка Юлія Вячеславівна

2008 Голод Олег Євгенович

2010 Голець Марина Віталіївна

2010 Гопко Віктор Юрійович

2010 Канівець Тетяна Миколаївна

2012 Болотна Юлія Павлівна

2012 Єріна Альона Вікторівна

2013 Бабич Артем Сергійович

2015 Погуляй Юлія Ігорівна

2015 Макаренко Валентин Миколайович

2015 Орехова Ярослава Василівна

 ☼ учні, які закінчили школу зі срібною медаллю:

1987  П’яткіна Любов Петрівна

1988  Василенко Олена Павлівна

1989 Король Валентина Василівна

1989  Бульчанська Наталія Григорівна

1990  Тіщенко Тетяна Анатоліївна

1991  Драгун Ірина Миколаївна

1996  Батюк Наталія Анатоліївна

2002  Алєксєєнко Ольга Михайлівна

2003  Колодяжна Вікторія Вікторівна

2003  Кравченко Юлія Миколаївна

2003  Ягодзинська Юлія Миколаївна

2005  Вініченко Валерія Олексіївна

2005  Фесенко Тетяна Юріївна

2006  Фесенко Юлія Юріївна

2006  Моісєєнко Вікторія Іванівна

2007  Тиха Юлія Михайлівна

2007  Лябах Євген Юрійович

2008  Мурачова Дарина Ігорівна

2015 Бездрабко Аліна Андріївна

2015 Голець Ірина Віталіївна

 

Наша адреса
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Корисні сайти

Урядова гаряча лінія

Нацiональна гаряча лiнiя

Нацiональна дитяча гаряча лiнiя

Архів