Середа, 22.11.2017, 21:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
статті [9]
Мала академія наук України [4]
Всеукраїнські конкурси [6]
Олімпіади [3]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Обдарована дитина


Головна » Статті » Всеукраїнські конкурси

Переможці олімпіад і конкурсів 2016-2017 навчальний рік

Бездрабко Єлізавета – 2 клас

  •  третє місце у обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода –джерело життя», друга вікова категорія (1-3 кл.), наказ комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю від 21.04.2017 № 158, м.Суми-2017
  • третє місце в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно !» номінація «Портрет» - диплом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, м.Суми-2016

Бондар Денис – 10 клас

  • третє місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Кліматологія та метеорологія» (базовий предмет – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

  • перше місце в Міжнародному конкурсі «Знай-Ка !» - сертифікат Шкільного порталу № 00001182

Бровач Лілія – 5 клас

  • переможець І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Юний дослідник» - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Бугай Володимир – 3 клас

  • друге місце у міському конкурсі «Прикраси для новорічної ялинки» номінація «Оригінальна прикраса» - грамота міського голови

Бугай Дмитро – 10 клас

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (Орехова Н.В.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (Зюман Р.О.)

  • друге місце в Міжнародному конкурсі «Знай-Ка !» - сертифікат Шкільного порталу № 00001179

  • перше місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Географія та ландшафтознавство» (базовий предмет – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

 

Васильченко Валерія – 9 клас

  • подяка за активну участь у літературній годині «Я починаюсь з отчої землі», в рамках відзначення 110 річниці з дня народження І.П. Багряного – КЗ «Охтирська РЦБС» - м. Охтирка, 2016

  • третє місце в ІІ (міському) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика ( Фесенко В.П.)

 

Васильченко Юлія – 7 клас

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (Зюман Р.О.)

Галай Олександра – 8 клас

  • грамота Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за активну участь у обласній науково-практичній конференції слухачів Сумського територіалього відділення МАН «Перший крок у науку» секція загальної біології. М. Суми-2017

  •  друге місце в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно !» номінація «Жанрове фото» - диплом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, м.Суми-2016
  • третє місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «МАН-Юніор-Біолог» (базовий предмет – біологія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

  • перше місце у міському конкурсі «Прикраси для новорічної ялинки» номінація «Цукерки» - грамота міського голови

Гаранжа Юлія – 10 клас

  • друге місце у обласній науково-практичній конференції слухачів Сумського територіалього відділення МАН «Перший крок у науку» секція географії та ландшафтознавства – грамота Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, м.Суми-2017

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (Марченко Л.І.)

  • перше місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Географія та ландшафтознавство» (базова дичципліна – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Голець Карина – 10 клас

  • перше місце в Міжнародному конкурсі «Знай-Ка !» - сертифікат Шкільного порталу № 00001181

  • третє місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Географія та ландшафтознавство» (базовий предмет – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Десятов Максим –4 клас

  • третє місце у обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода –джерело життя», третя вікова категорія (4-6 кл.), наказ комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю від 21.04.2017 № 158, м.Суми-2017

Дроздов Валерій – 8 клас

  • перше місце у відкритій першості комунального закладу «Комплексна ДЮСШ єдиноборств» СМР з панкратіону серед юнаків та дівчат 2002-2007 р.н. у ваговій категорії 85 кг, м.Суми, 03.02.2017

  • перше місце у чемпіонаті України з панкратіону серед юнаків 2002-2003 р.н. у ваговій категорії 85 кг, м.Вінниця, 20-23.04.2017- диплом федерації панкратіону України

Думчикова Тетяна – 11 клас

  • третє місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (Орехова Н.В.)

  • призер (диплом 2 ступеня) ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Кліматологія та метеорологія» (базовий предмет – географія) (наказ Департаменту освіти і науки від 01.03.2017 р. № 109ОД)

  • третє місце на ХХ обласному літературному конкурсі «Проба пера» - номінація «Поезія» (старша вікова категорія) – лист департаменту освіти № 389 від 26.04.2017 (Гребенюк В.Г.)

  • друге місце в ІІ (міському) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика ( Гребенюк В.Г.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (Стешенко В.І.)

  • перше місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (Орехова Н.В.)

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології(Орехова Н.В.)

  • перше місце на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Кліматологія та метеорологія» (базовий предмет – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

  • перше місце у міському конкурсі юних літераторів, присвяченому вшануванню 110-ї річниці від дня народження І.П. Багряного у ІІІ віковій категорії номінації «Поезія» – грамота міського голови, Охтирка, 2016

  • подяка за активну участь у літературній годині «Я починаюсь з отчої землі», в рамках відзначення 110 річниці з дня народження І.П. Багряного – КЗ «Охтирська РЦБС» - м. Охтирка, 2016

 

Заяц Інна – 9 клас

  • фіналіст Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016» в категорії «Науки про Землю (географія, геологія)» за науково-дослідницький проект: «Характеристика меліоративної системи території міста Охтирка та його околиць» – диплом МОН України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, наказ № 74 від 03.11.2016 р., м.Київ.

  • третє місце в ХХ обласному літературному конкурсі «Проба пера» - номінація «Проза» (старша вікова категорія) – лист департаменту освіти № 389 від 26.04.2017 (Яценко Л.О.)

  • подяка за активну участь у літературній годині «Я починаюсь з отчої землі», в рамках відзначення 110 річниці з дня народження І.П. Багряного – КЗ «Охтирська РЦБС» - м. Охтирка, 2016

  • перше місце у міському конкурсі юних літераторів, присвяченому вшануванню 110-ї річниці від дня народження І.П. Багряного у ІІІ віковій категорії номінації «Твір-роздум за творами І.П. Багряного» – грамота міського голови, Охтирка, 2016

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (Стешенко В.І.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (Стешенко В.І.)

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (Орехова Н.В.)

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (Зюман Р.О.)

  • перше місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Гідрологія» (базовий предмет – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Канівець Дарина – 8 клас

  • перше місце у обласній науково-практичній конференції слухачів Сумського територіалього відділення МАН «Перший крок у науку» секція географії та ландшафтознавства – грамота Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, м.Суми-2017

  • перше місце в ІІ (міському) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика ( Фесенко В.П.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (Фесенко В.П.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (Стешенко В.І.)

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (Орехова Н.В.)

  • друге місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «МАН-Юніор-географ» (базовий предмет – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

  • перше місце у міському конкурсі «Прикраси для новорічної ялинки» номінація «Цукерки» - грамота міського голови

Канівець Єгор – 7 клас

  • третє місце в ІІ (міському) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика ( Гребенюк В.Г.)

Кириченко Максим – 5 клас

  • друге місце в ІІ (міському) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (Даурцева М.В., Гребенюк В.Г.)

Кириченко Валентина – 10 клас

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (Зюман Р.О.)

Кисіленко Анна – 5 клас

  • третє місце у міському конкурсі юних літераторів, присвяченому вшануванню 110-ї річниці від дня народження І.П. Багряного у ІІ віковій категорії номінації «Проза» – грамота міського голови, Охтирка, 2016

  • переможець І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Юний дослідник» - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Колесник Дарина – 6 клас

  • третє місце у міському конкурсі юних літераторів, присвяченому вшануванню 110-ї річниці від дня народження І.П. Багряного у ІІ віковій категорії номінації «Поезія» – грамота міського голови, Охтирка, 2016

Конвісар Владислав – 6 клас

  • перше місце серед юнаків 2004-2005 років народження у відкритому турнірі Котелевського району з настільного тенісу «Різдв‘яні ігри» - грамота відділу освіти, сім‘ї та молоді Котелевської райдержадміністрації, 09.01.2017

  • перше міце у відкритому турнірі 9 Гарнізонного будинку офіцерів з настільного тенісу – диплом СК «Альянс», м. Харків, 05.02.2017

  • учасник ІІІ міського конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка – диплом відділу культури і туризму Охтирської міської ради, 2017 р.

  • перше місце у міському турнірі з настільного тенісу серед дітей (хлопці 2005-2008 р.н.) – грамота відділу молоді та спорту Охтирської міської ради, 2017р.

 

Криворучко Ярослав – 11 клас

  • подяка за активну участь у літературній годині «Я починаюсь з отчої землі», в рамках відзначення 110 річниці з дня народження І.П. Багряного – КЗ «Охтирська РЦБС» - м. Охтирка, 2016

Линник Карина – 5 клас

  • переможець І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Юний дослідник» - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Малиш Артур – 10 клас

  • друге місце в Міжнародному конкурсі «Знай-Ка !» - сертифікат Шкільного  порталу № 00001183

Масло Ярослав – 10 клас

  • друге місце в Міжнародному конкурсі «Знай-Ка !» - сертифікат Шкільного порталу № 00001180

Махотько Карина – 5 клас

  • третє місце у міському конкурсі юних літераторів, присвяченому вшануванню 110-ї річниці від дня народження І.П. Багряного у ІІ віковій категорії номінації «Проза» – грамота міського голови, Охтирка, 2016

  • переможець І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Юний дослідник» - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Мельник Олександр – 11 клас

  • перше місце і відкритих районних змаганнях зі спортивного туризму в закритих приміщеннях серед сільських шкіл – грамота відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації. 15.02.2017

Мірошник Яна – 3 клас

  • третє місце у обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя», друга вікова категорія (1-3 кл.) вч. Голець Л.Л., наказ комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю від 21.04.2017 № 158, м.Суми-2017

  • третє місце у І (міському) етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» І категорія (5-9 років) - грамота відділу освіти Охтирської міської ради

Мірошник Юлія – 9 клас

  • перше місце у обласному етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» - грамота ГУНП в Сумській області

  • грамота відділу молоді та спорту Охтирської міської ради за розкриття запропонованої теми у міському конкурсі плакату/малюнку «Життя своє ти бережи, і СНІДу завжди «Ні» кажи»

  • перше місце у І (міському) етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» ІІІ категорія (14-17 років) - грамота відділу освіти Охтирської міської ради

  • друге місце у ІІ віковій категорії міського конкурсу плакату «Чорнобильська трагедія», присвяченого 31-й річниці Чорнобильської катастрофи – грамота міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», м.Охтирка, 2017 р.

Моісєєнко Віталіна – 11 клас

  • учасник фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • переможець Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Я гордий тим, що українець зроду» - подяка Всеукраїнськог товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, м. Київ, 22.12.2016

  • третє місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (Гребенюк В.Г.)

  • друге місце в ІІІ (обласному) етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – диплом ІІ ступеня

  • третє місце на ХХ обласному літературному конкурсі «Проба пера» - номінація «Проза» (старша вікова категорія) – лист департаменту освіти № 389 від 26.04.2017 (Гребенюк В.Г.)

  • друге місце у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016» в категорії «Науки про Землю (географія, геологія)» за науково-дослідницький проект: «Вплив річки Ворскла на топонімоутворення географічних об‘єктів Охтирського району» – диплом МОН України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, наказ № 74 від 03.11.2016 р, м.Київ.

  • перше місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови  та літератури (Гребенюк В.Г.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (Орехова Н.В.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (Чергінець І.П.)

  • друге місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (Зюман Р.О.)

  • перше місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Гідрологія» (базовий предмет – географія) - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

  • друге місце у міському конкурсі юних літераторів, присвяченому вшануванню 110-ї річниці від дня народження І.П. Багряного у ІІІ віковій категорії номінації «Проза» – грамота міського голови, Охтирка, 2016

  • подяка за активну участь у літературній годині «Я починаюсь з отчої землі», в рамках відзначення 110 річниці з дня народження І.П. Багряного – КЗ «Охтирська РЦБС» - м. Охтирка, 2016

Моісєєнко Дмитро – 9 клас

  • Перше місце у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність» секція «Лицар духу» - диплом МОН України, Українського державного центру позашкільної освіти (наказ від 23.09.2016 № 09-12) 

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (Гопко З.Г.)

  • учасник обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» 22.12.2016 м.Суми

  • перше місце у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України - секція «Геологія, геохімія (базова дисципліна: географія)» - грамота відділу освіти (наказ № 33-а від 16.01.2017)

Орехов Іван – 4 клас

  • третє місце у обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя», друга вікова категорія (1-3 кл.) вч. Думчикова В.І., наказ комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю від 21.04.2017 № 158, м.Суми-2017

Питюкова Богдана – 9 клас

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (Зюман Р.О.)

Ружинська Софія – 5 клас

- друге місце у обласному етапі Х Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя», третя вікова категорія (4-6 кл.) вч. Голець Л.Л., наказ комунального закладу Сумської облради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю від 21.04.2017 № 158, м.Суми-2017

Скафа Богдан – 11 клас

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (Чергінець І.П.)

Тарануха Діана – 7 клас

  • третє місце на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  (Зюман Р.О.)

Федорець Роман – 4 клас

  • друге місце у міському конкурсі «Прикраси для новорічної ялинки» номінація «Оригінальна прикраса» - грамота міського голови

Шимко Станіслав – 11 клас

  • подяка за активну участь у літературній годині «Я починаюсь з отчої землі», в рамках відзначення 110 річниці з дня народження І.П. Багряного – КЗ «Охтирська РЦБС» - м. Охтирка, 2016

 

Категорія: Всеукраїнські конкурси | Додав: учитель (20.10.2017)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наша адреса
Пошук
Корисні сайти

Урядова гаряча лінія

Нацiональна гаряча лiнiя

Нацiональна дитяча гаряча лiнiя